Ból kręgosłupa i nerki

Witam mam ból kręgosłupa koło prawej nerki jak się z nim uporać? Trwa to już ponad dwa tygodnie, po Opokanie ustępuje ale powraca wieczorem lub dnia następnego proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Czy występuje sam ból kręgosłupa, czy też są dolegliwości podczas oddawania moczu? Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Po zbadaniu Pana będzie mógł zaproponować odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam