Ból kręgosłupa i zimne dłonie

Mam problem z bólem dłoni palców i dolnej partii kregoslupa przy czym dłonie są stale zimne
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż objawy jakie Pan/Pani zgłasza nie mają jednego pochodzenia. W celu oceny kręgosłupa proponuję wykonać badanie obrazowe. Dalsze postępowanie można określić dopiero po uzyskaniu wyniku badania. Zimne kończyny najczęściej są wynikiem zaburzeń ukrwienia. Nie wykluczone jednak iż obie zgłaszane dolegliwości wynikają ze zmian w obrębie kręgosłupa pośrednio wpływających na nerwy.