Ból kręgosłupa po długim siedzeniu przed komputerem

Witam, boli mnie kręgosłup po długim siedzeniu przed komputerem. Jakie ćwiczenia pomogłyby mi pozbyć się tego bólu? Proszę o pomoc!!
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W rzeczywistości siedząca praca niekorzystnie wpływa na kręgosłup oraz mięśnie, kótre go wspierają. Aby unikać bólu kręgosłupa pracując przy komputerze warto wykonywać proste ćwiczenia gimnastyczne. Polecam zapoznanie się z przykładowym planem treningów. Poniższe rady i ćwiczenia pozwolą pomóc swojemu kręgosłupowi. artykuł nr 1 oraz artykuł nr 2.