Ból kręgosłupa po podniesieniu ciężarów w pochylonej pozycji

Podniosłam coś w pozycji nachylenia i coś strzeliło mi w dolnej części kręgosłupa i nie mogłam się podnieść. Mam problem aby się schylić albo podnieść jak już kucnę. W nocy nie mogę się obrócić, jak leżę na plecach to nie mogę podnieść bioder bo strasznie boli. Jak już chodzę to aż tak nie boli albo jak siedzę i się nie ruszam. Jak dłużej stoję to boli i promieniuje do nóg, mam problem z podniesieniem nóg do góry, bardziej prawej. Biorę od 2 dni rafastin i mydocalm forte 150 i nie jest lepiej.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie należy wykonać badanie obrazowe kręgosłupa. Możliwe iż jest to wynik wypadnięcia krążka międzykręgowego.