Ból kręgosłupa pojawiający się bez żadnej przyczyny

Witam Sam z siebie , bez żadnej przyczyny fizycznej zaczął okropnie boleć mnie kręgosłup potem ból przeszedł na żebra i bolał mnie cały prawy bok z tyłu i z przodu . Ból był tak silny że ciężko mi się było wyprostować. W końcu po dwóch godzinach wpadłam na to że może ibuprofen, i pomogło. W zeszłym tygodniu tez mnie raz tak bolało ale w końcu przeszło samo. Co to może być i co zrobić żeby już się nie powtórzyło.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przyczyn może być wiele. Warto więc wykonać badanie obrazowe kręgosłupa by wykluczyć taką możliwość.