Ból kręgosłupa, powiększone węzły chłonne i napadowy ból brzucha u 19-latki

Mam 19 lat , jestem kobieta. Mam stalego partnera od 4 lat. Od pewnego czasu zaczal bolec mnie kdegoslow w odcinku krzyzowym ,pozniej pojawily sie powiekszone wezly chlonne pachwinowe oraz szyjne ( sa rowniez bolesne , szczegolnie te znajdujace sie po prawej stronie ciala ). Dodam ze czesto boli mnie brzuch pod pepkiem .Bole sa jakby napadowe , straszny bol ktory przechodzi po kilku godzinach .Nie sa to bole na tle nerwowym . Dodam ze dostalam rowniez biegunke , co to moze byc ?Ciaze wykluczam .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania krwi i USG jamy brzusznej.