Ból kręgosłupa, stawów i bioder pomimo leczenia neurologicznego

Dzień dobry mam problem mimo leczenia neurologicznego środki przeciw bólowe ,przeciwzapalne i reumatologicznego (kliniczne rozpoznanie reumatyzmu nie wiadomego pochodzenia,biorę oriwen ból.) nie ustępuję tj,kręgosłup,stawy rąk ,kolan,bóle krzyżowo- biodrowe itd. 19 lat temu miałam stwierdzoną łuszczycę wysyp miałam na 70% ciała lekarz mnie poinformował,że to odmiana ł.stawowej ,Moje pytanie jak potwierdzić lub nie .Już nie wiem co mam robić,paznokcie w co raz gorszym stanie 0

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku wymagana jest konsultacja reumatologiczna w celu oceny, czy doszło u Pani do zaostrzenia łuszczycy stawowej. Lekarz zdecyduje o dalszym postępowaniu.