Ból kręgosłupa u 13-latka

Ból kręgosłupa u 13latka i skolioza. Syn ma ból kręgosłupa tępy podczas siedzenia, lezenia, stania. Ustępuje po "rozruszani". Co to?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można Stwierdzić czym powyższe dolegliwości są spowodowane. Proszę udać się do lekarza ortopedy.

Milena Lubowicz

Myślę, że warto wykonać Rtg kręgosłupa i ocenić wielkość skoliozy. Bóle te mogą być powiązane ze skrzywieniem kręgosłupa.
Pozdrawiam