Ból kręgosłupa w dolnej części ciała

Mam pytanie odnosnie bolu kregoslupa w dolnej czesci ciala.Mam 34 lata,168wzrostu, waze 55kg i 3 ciaze za soba.Chodzi mi o to ,ze w ciagu dnia i nocy jest wszystko wporzadku ale nad ranem jest zle kiedy spie..Jak juz czuje ze zaczyna mnie bolec nie moge znalezc odpowiedniej pozycji aby dalej lezec,musze wstac i zrobic pare sklonow ,aby poczuc sie lepiej.Nie jestem spiochem ale czasami chcialabym dluzej pospac,a przez ten bol nie moge.Mam takie bole co 2,3 miesiace i trwaja okolo 1,5 tyg

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból może być związany ze zmianami w kręgosłupie odcinka krzyżowo-lędźwiowego. Należy zgłosić się do lekarza i wykonać dodatkowe badania.