Ból kręgosłupa w dolnej części pleców

Witam Proszę o poradę.A mianowicie od około 2 miesięcy boli mnie kręgosłup w dolnej części pleców. Czasami ból jest niewielki a czasami mocny jednak cały czas jest nawet w nocy. Proszę o poradę jaka może być przyczyna, jakie badania powinnam wykonać. Do jakiego lekarza się udać gdyż lekarz rodzinny nie widzi problemu a dla mnie staje sie to już bardzo niekomfortowe i uciążliwe Dziękuję Karolina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z procesem zwyrodnieniowym oraz przeciążeniowym kręgosłupa.