Ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym i lordoza

Witam. Od dłuższego juz czasu bolą mnie plecy w odcinku lędzwiowym. Jest ok kiedy siedze, chodze biegam, jezeli nie wykonuje przy tym ruchow tlowia (schylanie sie etc). Mam lordozę (w dziecinstwie wychodzilem z wypietym brzuchem). Odstawienie na jakis czas wysilku nie pomoglo, blecy bola nadal. Co sie moze dziac?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie badania obrazowego - rezonansu.