Ból krzyża i pleców przed okresem przy mięśniakach

prosze o odpowiedz,mam 37lat w badaniu wyszly mi miesniaki wielkosci wisni.CZemu endomedium mam szerokosci 16mm usg tv miala robione w 2 dniu miesiaczki .Ciaza wykluczona.CZYprzy miesniakach przed okresem boli krzyz i plecy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa.