Ból lewego boku i nerwobóle

Jak mozna sie pozbyc nerwoboli,bo chyba taki mam. Boli mnie lewa lopadka, w sumie caly lewy bok, w srodku czuje napiecie i dygotanie. czsem bol wycodzi jagby z pod zeber, pod piersia zrywajanie. prosze o pomoc i rade. Dziekuje;-)

Milena Lubowicz

Proponuję wizytę u neurologa. Jeżeli wiąże Pani te bóle z napięciem i zdenerwowaniem, to może pomóc konsultacja psychologiczna.
Pozdrawiam