Ból lewego jajnika, mdłości, nadmierny apetyt: co się ze mną dzieje?

Witam, od jakiegoś czasu, a dokładniej od poniedziałku, boli mnie lewy jajnik, to był 3 dzień cyklu miesiączkowego. Ból jest czasem nieznośny. Od czerwca, a dokładniej chyba, od Bożego Ciała boli mnie kręgosłup w krzyżu. Właśnie do bólu krzyża doszedł silny ból lewego jajnika. Dzisiaj zaczęłam odczuwać dodatkowo ból lewej nerki, ból żołądka i mdłości oraz zauważyłam, że trochę więcej jem niż zwykle. Nie wiem co się ze mną dzieje. Proszę pomóżcie mi.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Krystyna Gałązka

Witam!
Opisany ból jajnika z pewnością wymaga konsultacji ginekologicznej. Również jeśli chodzi o nerkę, każdy ból o charakterze kolkowym warto zdiagnozować.Może on mieć związek z bólem w lewym podbrzuszu. Mdłości mogą towarzyszyć każdemu z wyżej wymienionych objawów, jak również zaburzeniom ze strony przewodu pokarmowego.
Każdy niepokojący objaw należy skonsultować z lekarzem. Wykonując podstawowe badania krwi i moczu z niewielką trudnością wykluczyć można przyczyny nefrologiczne i w razie potrzeby poprowadzić dalszą diagnostykę.
Pozdrawiam!