Ból lewego jajnika po usunięciu torbieli

Witam mam 19 lat. Powinnam dostać okres 17.10.2014 a od 2 dni mam upławy o zabarwieniu brązowym . Dodam że przyjmuje tabletki antykoncepcyjne o nazwie Levomine . Czy te upławy są normalne ?Dodam także do tego Miałam robiony zabieg na usunięcie torbiela na lewym jajniku w roku 18.12 2013r. od tamtej pory odczuwam ciągły ból lewego jajnika , chodzę od lekarza do lekarza i ciągle każdy lekarz mówi , że jest wszystko w porządku , a ból i tak nie ustępuje . Bardzo proszę o pomoc . Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją dróg moczowo-płciowych. W tej sytuacji sugerowałbym aby zgłosić się na okresowe badanie ginekologiczne.