Ból łopatek, osłabienie, uderzenia gorąca i skoki ciśnienia

Witam. Mam 20 lat. Od 2 dni odczówam ból lewej i prawej łopatki, do tego dochodzi osłabienie, uderzenia goraca na trwarzy oraz skoki ciśnienia. Ostatnio troche cwiczylem troche na otwartej siłowni plecy podnoszac swoja wage czyli 130 kg. Moje pytanie to co to moze byc ?

Małgorzata Panek

Mogą być to objawy związane z przeciążeniem. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam