Ból łydek i pieczenie stóp a badanie moczu

witam serdecznie.Mam 36 lat od kilku dni mam ból dolnych kończyn (łydek)czasami czuje pieczenie stop.zrobiłam sobie ogolne badania i moczu ;sklad miner.d.liczne bakterie,leukocyty 2-3,erytrocyty 0-1,byłam u lekarza ale nic mi nie zasugerował co powinnam z tym robic.Jakie badanie powinnam wykonac zeby sprawdzic jaka jest przyczyna

Witam. Czy ma Pani dolegliwości podczas oddawania moczu, jeśli nie te wymiki nie wymagają w danym momencie podejmowania leczenia. Jeśli chodzi o bole łydek przed rozpoczęciem rozszerzonej diagnostyki proponuję przyjmowanie preparatu magnezu (najlepiej mleczan lub cytrynian z wit. B6) przez 2-3 tyg. Jeśli objawy nie ustąpią proponuje konsultację neurologa