Ból łydki w środkowej części nogi

Od paru dni odczuwam ból prawej łydki. Jest on umiejscowiony mniej więcej w środkowej części łydki. Do tego nie jest to ból stały. Jakby kurczowy i odczuwany co chwila ale z przerwami. Ból nie jest silny ale mimo wszystko trochę przeszkadza. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ból może być związany z przeciążeniem mięśnia, urazem, często taki ból pojawia się po nocnym skurczu mięśnia. Jeśli objawy będą narastały lub ból nie przeminie po pewnym czasie sugeruję skonsultować się z ortopedą.