Ból menstruacyjny a ciąża

20.07.2009 r. to data miesiączki. Z mężem kochaliśmy się w dniach płodnych tj. 1,2,3, sierpnia 2009 r. Czy jest szansa na zapłodnienie, jeżeli odczuwam bóle menstruacyjne tj. ból podbrzusza. Data planowanej miesiączki przypada na 17.08.2009 r. Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Bóle przypominające te pojawiające się przed i w trakcie miesiączki mogą występować już w bardzo wczesnej ciąży, podobnie jak plamienia, czasem mylone z miesiączką. Może Pani już wykonać także test ciążowy. Pozdrawiam i życzę powodzenia!