Ból między łopatką a kręgosłupem a naciągnięcie mięśni

Witam! Od okolo tygodnia mam dziwny bol miedzy lewa lopatka a kregoslupem, bol nasila sie po treningu oraz przy ruchu glowa w prawa strone przyciagajac podbrudek do barku prawego. Czy to wina kregoslupa? Czy nacisgniecia miesnia?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane nadwyrężeniem mięśnia, nie mniej jednak warto skonsultować się z ortopedą, ponieważ nie można wykluczyć także nieprawidłowości w kręgosłupie.