Ból między penisem a pępkiem

Witam. Dość często gram w piłkę. Od pewnego czasu odczuwam ból miedzy penisem a pępkiem na szerokości3-4 cm. Póki biegam jest ok, ale ból jest potężny w momencie kopnięcia piłki większą siła, tudzież jakiegoś zrywu. Dodam, iż następnego dnia podbrzusze boli w momecie kasłania. Przepuklina wykluczona.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli wykluczona została przepuklina warto rozważyć czy aby nie doszło do naderwania mięśnia. Warto zgłosić się do lekarza.