Ból mięśni i pulsujący ból głowy oraz zawroty

Mam dość dziwne objawy i właśnie nie wiem z czym to powiązać. 9.08 miałam okres, trwał normalnie 4-5 dni. Ostatnio cykl z 31 dniowego, stał się idealnie 28 dniowy, . po dwóch tygodniach i idealnie w okresie owulacji, zaczęłam silnie krwawić. tak jakbym znowu dostała okres. Trwało to 6 dni. Dostałam temperatury, która utrzymuje się do dzisiaj rana i do tego okropny ból mięśnii pulsujący ból głowy oraz zawroty. Robiłam dzisiaj rano test, ale pojawiła się tylko jedna kreska. Prosze o odpowiedź

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub infekcją.