Ból mięśni na plecach i czerwone plamy na skórze

Przez tydzień bolały mnie mięśnie na plecach. Myślałem, że coś sobie naciągnąłem , ale ból był dziwny, trudny do opisania. Nie bolało mnie podczas ruchu więc nie mogło to być w wyniku naciągnięcia mięśnia czy ścięgien. Ból przechodził do pleców do klatki piersiowej. Był to jakby ból skóry czy samych mięśni. Po tygodniu wszystko minęło ale po trzech dniach pojawiło mi się coś w rodzaju czerwonego rumienia w dwóch miejscach w pasie gdzie bolały mnie mięśnie. Nie swędzi nie boli ale się rozrasta
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto skonsultować się z lekarzem bezpośrednio. Być może to proces zapalny w obrębie nerwów.