Ból mięśni pleców

Witam. Moje pytanie dotyczy bulu mięśni pleców. Kilka tygodni temu w niewłaściwy sposób wsadzałem do samochodu mojego ojca z wózka inwalidzkiego i po paru godzinach zaczęlo mnie wyginac do przodu . Wizyta u lekarza podejrzenie złamania kręgu ale po TK okazalo sie ze wszystko ok -drobne guzki Schmorla. 4 tyg praca fizyczna i znowu zaczelo mnie wyginac , inny lekarz zalecil rechabilitacje i masarze Teraz jestem wyprostowany lecz czuje dyskonfort bola mnie mięśnie i kark mimo rozmasowanych mięśni

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście w zaistniałej sytuacji konieczna jest odpowiednia rehabilitacja. Proszę skonsultować się z rehabilitantem, który pomoże dobrać odpowiednie ćwiczenia dla wzmocnienia mięśni przykręgosłupowych.