Ból migdałków po przeziębieniu

W zeszlym tygodniu bylem chory. Katar, kaszel itp. Bralem fervex i jakies tam podstawowe leki i mi przeszlo. Od wczoraj bolą mnie migdaly. Ten migdal wiszący nad językiem jest jakby dluzszy niz zawsze bo nie widze jego konca. Boli mnie to ale idzie wytrzymac. Co dalej? Samo przejdzie czy raczej udac sie do lekarza. (mam 19 lat).
19 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji warto wybrać się do lekarza rodzinnego. Nie warto wyczekiwać aż samo przejdzie gdyż możliwe są zawsze powikłania takiego stanu.