Ból nad kolanem od strony wewnętrznej

Witam.Rano obudzilam sie z bolem nad kolanem ale od strony wewnetrznej.Boli jak chodze, przy dotyku i promieniuje do polowy od strony wewnetrznej uda. Nie wiem co robic bo od kilku lat mam problemy z zylakami na tej nodze. Mam pyt. czy moze to byc cos powaznego? Czy moze to byc zakrzepica? Wlasnie kupilam sobe aspiryne bo slyszalam ze to pomaga na rozrzadzenie krwi i zalozylam ponczoszki uciskowe. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy.