Ból nad piersią po prawej stronie

Witam.. mam problem jakis czas temu poczulam bol nad piersia po prawej stronie bol ustapil ale niestety dzisiaj przy gwaltownym ruchu sie odnowil tak silnie ze czuje caly czas i jak leze to boli przy kaszlu zauwazylam rowniez ze boli przy napinaniu rak do tylu. Prosze o pomoc czy to zapalenie miesni?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Najprawdopodobniej przyczyną są zaburzenia nerwowo-mięśniowe. W przypadku braku poprawy lub nasilenia dolegliwości należy skonsultować się z internistą.