Ból nadbrzusza, wzdęcia, odbijanie powietrzem i ból pod żebrami a zaburzenia lękowe

Witam mam pytanie ! od dłuzszego czasu odczuwam ból nadbrzusza , wzdecia,odbijanie powietrzem bol po lewej stronie pod zebrami po posiłkach a czasami ten na czczo! do tego dochodzi paniczny lęk ze umieram ze mam raka.Cierpie na zaburzenia lękowe.Dodam ze jestem po laparoskopii woreczka zółciowego a takze w przeszlosci mialam wrzoda na dwunastnicy.Moje pytanie brzmi czy ja mam raka i umieram ?u mnie w rodzinie nikt raka nie miał ani z jednej ani z drugiej strony.Robiłam usg i wszystko było ok!

Nie sądze aby miała pani raka. Słusznie pisze Pani, że cierpi Pani na zaburzenia lękowe. Polecałbym wybranie sobie stałego lekarza, u którego robiłaby Pani okresowo konieczne badania. Po pierwsze będzie to skuteczne bo zapobiegnie ewentualnemu przeoczeniu niebezpiecznych zmian, a po wtóre uspokoi Panią i usunie lęk.