Ból nerek po ćwiczeniach na siłowni - co może być przyczyną?

Witam . Od dwóch miesięcy chodzę na siłowni. Podczas ćwiczeń i po cwiwceniach odczuwam ból nerek. Obu nerek. Bo utrzymuje się przez cały dzień.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Skąd Pan wnioskuje iż jest to ból akurat nerek a nie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, co jest prawdopodobne biorąc pod uwagę,że ból ten występuje po wysiłku. Pozdrawiam.