Ból nerki po operacji przepukliny pachwinowej
Witam jestem rok czasu po operacji przepukliny pachwinowej i mam taki problem boli mnie prawa nerka jak chodze i siedzę ból jest nieraz nie do wytrzymania bylem u urologa na usg mowił ze wszystko ok ale jak by bylo dobrze to by mnie nie bolało co to moze byc prosze i pomoc

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowny Panie,
Ból okolicy lędźwiowej nie zawsze musi być spowodowany chorobą nerek. Jego przyczyną mogą być m. in. zmiany w obrębie kręgosłupa, bóle mięśniowe. Sugeruję konsultację u internisty, który zróżnicuje Pana dolegliwości i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu lub skieruje do innego specjalisty.