Ból nóg od stóp do kolan

Witam. Od dziecka towarzyszy mi ból nóg a dokładniej od kolan w dół. Jest to ból promieniujący. Nie boli mnie cały czas - czasem codziennie a czasem nie boli mnie dłuższy czas. Ból często budzi mnie w nocy i nie zależy ani od aktywności fizycznej ani od niedoboru magnezu. Często zaczyna boleć podczas siedzenia np po "turecku". Ból mija po ogrzaniu nóg tj. kładę się lub siadam z wyciągniętymi do przodu nogami, owijam paroma kocami i po ok godzinie trzymania nieruchomo nóg - ból mija.Co mi dolega?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może zgłaszane dolegliwości mają związek z nieprawidłowym krążeniem w obrębie kończyn dolnych.