Ból nóg podczas pozycji leżącej u 36-latka

Mam 36l gdy kładę sie spać przez 20minut jest ok później się zaczyna bul od kolan w dół przeszywają moje nogi takie impulsy że asz sie wyginam takie drgawki niemoge zasnąć.biore hela magnes b6 555 smaruje nogi żelem latan i nic to nie daje.proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana konsultacja z ortopedą oraz wykonanie badania obrazowego.