Ból nóg, problemy z poruszaniem i drętwienie kończyn

Witam.Jestem mężczyzną,31 lat. Od maja bolą mnie nogi. Przez zimę strasznie się zastałem, praca w domu po kilkanaście godzin przed komput.. Któregoś dnia zrobiłem sporą trasę, wróciłem przez pół miasta do domu. Nie mogłem się ruszać przez 3 tyg.Wyszły naczynka i żyły.Poszedłem do naczyniowca i2x na doplera, wszytko ok. Nogi nadal bolą, twarde łydki i uda, ciężko się poruszać,szczególnie wejść po schodach, mięśnie szybko się męczą. Ostatnio często drętwieją ręce w nocy. Proszę o poradę. Dziękuję.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Polecałbym wizytę u kardiologa by przebadać swoje serce. Przydałoby się także wykonać badanie obrazowe kręgosłupa. Dolegliwości, które Pan zgłasza mogą być wywołane różnymi procesami chorobowymi.