Ból nogi uniemożliwiający bieganie

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu biegam, w lewej nodze czuje jakis dziwny ból, który nie pozwala na biegania i nawet na normalne chodzenie mam czasami wrażenie ze kolano jakby chciało wygiąć mi się w druga stronę i czuje po lewej stronie łydki od czasu do czasu dziwne ukłucia. Czy to wiązadła nie wytrzymują?? Zauważyłem że jeśli zaprę się o coś piętą, to czuję ten ból wewnątrz kolana. Nadal chce biegać, wspomagam sie tabletkami zawierającymi glukozaminę, magnez i potas. Pozdrawiam Marek
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane dolegliwości mogą wskazywać na problem pochodzący z kolana a dokładnie jego struktur chrzęstnych albo kostnych. Niestety moja porada może się zdać na nic, ponieważ w zaistniałej sytuacji koniecznie jest bezpośrednie badanie ortopedy. Polecam konsultację z lekarzem.