Ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa u 20-latka
Witam mam 20 lat 190 cm wzrostu dużo spędzam czasu siędząc jednak aktywność fizyczna jest równie duża od 5 lat ciągle 24/7h boli mnie odcinek lędzwiowy najbardziej z rana jak chodzę, biegam, coś robię to nie.Ból znika jedynie w czasie brania silnych leków przeciwbólowych co może być przczyną?? zrobiłem badanie rm zamieszczam tutaj opis https://imageshack.com/i/nsipxlj

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.