Ból oka i głowy oraz dyskomfort po ściągnięciu soczewek - co robić?

Dzień dobry! Wczoraj po ściągnięciu soczewek pojawił się ogromny ból oka i dyskomfort związany z odczuwaniem ciała obcego pod powieką. Dziś rano doszła opuchlizna i ból ale tylko lewej strony głowy (boli lewe oko). Nie ma ropy.

Szanowna Pani, należy wykluczyć uszkodzenie rogówki oraz spojówki, zalecana jest wizyta u okulisty. Pozdrawiam