Ból okolicy jajnika i stan po histerektomii

Jestem po histerectomy, zostawione mam tylko jajniki, bo mam 43 lata. Powod, komorki wczesnorakowe na szyjce. 2 elektrokonizacje, potem usuniecie macicy. Endometrioza i miesniaki. W Ty tygodnia na USg moja Pani doktor znalazla plyn kolo jajnika. Powiedziala, ze to nic I sprawdzimy za 3 miesiace. Od 2 lat skarbie sie na Bol z lewej strony, wszyscy go ignorowali, Bo w sumie mialam wieksze problemy. Czy mam zrobic jakies dodatkowe badania? Czy wszysko jest ok?

Małgorzata Panek

Proszę udać się na kontrolę za 3 miesiące zgodnie z zaleceniami Pani lekarza. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości, radziłabym udać się wcześniej.
Pozdrawiam