Ból, opuchlizna i trudności z poruszaniem palca po złamaniu paliczka bliższego palca III stopy lewej

Witam, miałem złamanie paliczka bliższego palca III stopy lewej. Na izbie przyjęć został nastawiony i usztywniony plastrem do palca zdrowego. Po trzech tygodniach udałem się na kontrolę. Zrobione zostało kontrolne RTG i zobaczyłem że kość jest krzywo zrosnieta o ok. 0,5 centymetra. Jest przedstawiona w bok względem reszty. Chirurg mówi że wszystko ok a palec cały czas boli, nie zgina się, jest siny i opuchniety. Nie chcą nic zrobić. Co dalej??

Szanowny Panie proponuję wizytę u innego ortopedy, nie potrafię pomoc z poziomu portalu