Ból, opuchnięcie i biała wydzielina na napletku

Pieczenie, opuchnięcie oraz biała wydzielina (ropa?) na napletku. Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem białą krostkę na napletku sporawej wielkości, która podczas stosunku potrafi zwiększyć swoją powierzchnię. Do tego teraz doszła opuchlizna całej części napletka i biała wydzielina oraz swędzenie (2 dni temu kochaliśmy się z moją dziewczyną oralnie). Czy wiecie co to może być i jak można się z tego wyleczyć? Bardzo proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobne jest iż doszło do infekcji grzybiczej. Konieczna jest konsultacja z dermatologiem i zastosowanie odpowiedniego leczenia.