Ból pachwinowy i wynik USG

Ból pachwinowy:Wynik Badania USG: Nieco szerszy kanał pachwinowy po stronie prawej-nieznacznie w jego stronę wpukla się sieć większa. Proszę o info - czy moge biegać ćwiczyć , czy nie? wlasnie po dłuższym bieganiu , ok 12-15km odczuwam bóle w prawej pachwinie , które po 2 dniach maleją do....praktycznie stanu bezbolesnego, jedynie odczuwam dyskomfort podczas mocnego kaszlu.Czy ten wynik badania jest jakiś niepokojący, czego mi niewolno proszę o odpowiedz może ktoś miał podobny przypadek

Witam, wyniki mogą wskazywać na początek przepukliny pachwinowej. Należy więc aktualnie unikać wysiłku fizycznego oraz podnoszenia ciężkich przedmiotów. Z wynikiem USG powinien się Pan udać do swojego lekarza rodzinnego, który wdroży dalsze postępowanie, być może będzie potrzebna konsultacja chirurgiczna.Pozdrawiam.