Ból penisa podczas wzwodu i oddawania moczu

Jestem młodzieńcem, mam 20 lat. Od pewnego czasu zaczął mnie strasznie boleć penis, szczególnie podczas wzwodu, podczas oddawania moczu nie. Pod napletkiem skóra stała się bardzo wysuszona, w jednym miejscu, zaraz pod żołędzią pojawiła się czerwona plama oraz białe krosty (w tym miejscu najbardziej boli). Sama żołądź i wędzidełko całe zsiniały i tak jakby popękały (wygląda to jak dużo małych, białych ranek). Nie zaobserwowałem żadnych wydzielin. Do jakiego lekarza powinienem zwrócić się najpierw? Czy cała terapia, leczenie jest drogie? Ile czasu trwa leczenie? Czy zwlekanie z wizytą u lekarza (nie mam teraz ubezpieczenia i z kasą słabo stoję) może mieć jakieś poważne konsekwencje, np. powodować bezpłodność, impotencję, stałe uszkodenie jakiejś części penisa?

Witam.

Odpowiadając na Pana pytania:
-Do jakiego lekarza powinienem zwrócić się najpierw ? - najlepiej  i najszybciej do lekarza dermatologa-wenerologa
-Czy cała terapia, leczenie jest drogie? - średni koszt leczenia miejscowego to ok. 8-15 zł
-Ile czasu trwa leczenie? - zwykle około 7 dni
-Czy zwlekanie z wizytą u lekarza (nie mam teraz ubezpieczenia i z kasą słabo stoję) może mieć jakieś poważne konsekwencje np. powodować bezpłodność, impotencję, stałe uszkodenie jakiejś części penisa? - jeśli chodzi o zakażenia grzybicze, to zwykle nie obserwuje się tak poważnych następstw. Nieleczenie jednak powoduje u Pana narastanie dolegliwości, niepokój a przede wszystkim może Pan zarazić partnerkę.