Ból piersi i nieprzyjemny zapach śluzu po wszczepieniu implantu hormonalnego w ramię

Witam , mam problem związany z moimi piersiami , mam wszczepiony implant hormonalny w ramię . właśnie skończył mi się trzy miesieczny okres i po tym czasie zaczęły się bóle piersi. Ból jest nie do zniesienia. Nie wiem czy jest to normalny "problem" każdej kobiety czy może coś jest nie tak jak być powinno.? Poza tym pojawił się śluz, który brzydko pachnie. Proszę o odpowiedź. Z góry serdecznie dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej powodem dolegliwości są wahania hormonalne oraz/lub infekcja. Warto zgłosić się do ginekologa by poddać się rutynowym badaniom.