Ból piersi i podbrzusza a dni płodne

Witam. Mam pytanie otóż miesiączkę miałam 4 grudnia z chłopakiem współżyłam 22 grudnia jednak chłopak nie kończył we mnie tylko odbyliśmy drugi stosunek po godzinie.. regularnie po 30 dniach dostałam miesiączki 3 stycznia , przy tym krwawieniu pojawiły się skrzepy. Teraz od dwóch dni mocno bolą mnie piersi i podbrzusze , robiłam test ciążowy ale wynik wyszedł negatywny. Czy te objawy mogą być charakterystyczne dla dni płodnych czy to raczej ciąża? proszę o szybką odpowiedź. z góry dziękuję.

Po pierwsze stosunek przerywany nie daje gwarancji nie zajścia w ciąże to jest anachronizm i wstyd ,że XXI wieku muszę o tym pisać.Mogą to być dni płodne ,ale zrób Bhcg i zgłoś się do ginekologa