Ból piersi i podbrzusza, zawroty głowy, podwyższona temperatura oraz biała wydzielina z pochwy po seksie bez zabezpieczenia

witam okres miałam 24.12.2013 r. mam cykl 31 dni uprawiałam seks do końca z wytryskiem bez żadnych zabezpieczeń z mężem w dniach prawdopodobnie płodnych 8. styczeń i 9 styczeń , troszkę mnie piersi pobolewają oraz podbrzusze, mam uczucie mokra nadal , zauważyłam dzisiaj że kręciło mi się w w głowie przez chwilkę tak dwa razy . Dodam że dzisiaj miałam skok temperatury o 2 kreski , podbrzusze mnie boli jak na okres ,wczoraj wieczorem poczułam jak we mnie w środku śluz pojawił biały gesty w miarę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisywanej sytuacji jest dość duża. Sugeruje badanie ginekologiczne oraz wykonanie testu ciążowego.