Ból piersi i ropny wyciek z piersi

Prosze o pomoc! Wyciek ropny z piersi,bylam u lekarza dostalam antybiotyk, dalej piers jest czerwona i zaogniona a ujscia tej ropy niema, jak mialam ja cale zycie.Placze i bol jes nie do wytrzymania. Gdzie mam sie dalej udac do jakiego lekarza? byla prywatnie u ginekologa,co dalej prosz o pomoc! Dziekuje i czekam.

Elżbieta Rhone

Witam,
możliwe, że w piersi powstał ropień, który będzie trzeba naciąć. Należy udać się na ostry dyżur chirurgiczny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do chirurga lub dermatologa.