Ból piersi i złe samopoczucie po defloracji

2 grudnia pierwszy raz kochałam się z chłopakiem. Na początku miał prezerwatywę ale po chwili ją zdjął... Nie miał wytrysku.. Krwawienie po przerwaniu blony dziewiczej trwalo niecaly dzien ... Dwa dni pozniej wystapilo krwawienie ktore trwalo 3 dni ... Nie wiem czy to mogla byc miesiaczka jak mialam dostac ja dopiero w okolicach 19-ego grudnia.. Pojawił się ból piersi(powiększone) i widoczne na nich żyłki, zmiany nastroju ... Zrobiłam 4 testy ciązowe i wyszły negatywne.. prosze o pomoc :(

proszę wykonać test ciążowy po terminie minimum 2 tygodni od współżycia ( nie wcześniej)- jest wyjdzie negatywny można na 99 % wykluczyć ciążę. Proszę zgłosić się do zaufanego ginekologa na badanie.