Ból piersi po pettingu a ryzyko ciąży

Witam serdecznie ;). A więc, petting w któym mogło dojśc do wprowadzenia plemnikow na palcu byl 17 wrzesnia. Dziś 28.10 byłam u gin, mowil, ze miesiaczke powinnam dostac do tygodnia poniewaz sluzowka macicy sie pogrubia. ciazy chyba nie widzial. Czy mozliwe ze ejszcze by nie bylo widac? Biore microgynon 21 od 14 sierpnia. ale przed ta sytuajca druga tabletke wzielam z 9h opoznieniem, a ta sytuacja byla po 7 tab. bola mnie piersi, oraz mam takie zylki. co o tym myslec?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej ciążę można wykluczyć. Najbardziej kluczowym badaniem jest już wykonane u Pani USG, a więc jeżeli lekarz nic nie sugerował warto się tego trzymać.