Ból piersi podczas ruchów ręki

Czy lekki ból jednej piersi -przy ruchach ręki -zwłaszcza podnoszenie ręki - może być jakimś niedobrym objawem? Mam 65 lat

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Prawdopodobnie przyczyną jest neuropatia któregoś z nerwów i promieniowanie bólu do piersi. W tym przypadku wymagana jest ocena tego zaburzenia przez lekarza - sugeruję konsultację u internisty lub neurologa.