Ból piersi u 16-latki

Ból obydwu pierwsi u nastolatki. Moją 16 latnia córkę bolą pierwsi, czuje dziwne kucie i sama nie wie czy to pierwsi czy płuca. Czy może być to spowodowane rośnięciem czy należy udac się do lekarza aby zdiagnozować przyczynę bólu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto zgłosić się do lekarza. Możliwą przyczyną bólu piersi są wahania hormonalne związane z dojrzewaniem lub zbliżającym się okresem.