Ból piersi u 27-latki a guzki na tarczycy

Mam 27 lat i mam guzki na tarczycy, tsh jest w normie. Jestem już po usg, a teraz czekam na wynik biopsji. Ale moje pytanie dotyczy moich piersi. Od jakiegoś czasu bolą mnie piersi, ból ustaje na czas miesiączki i chwilę po niej znów się zaczyna.Badał je lekarz, ale nic nie powiedział.Zastanawia mnie też to, że gdy chciałam po porodzie 4 lata temu wrócić do tych samych tabletek antykoncepcyjnych, które brałam przed ciąża, to źle się po nich czułam,lekarz zapisał inne, ale efekt był ten sam.

proszę zrobić usg piersi jeśli nie było i ew.też poziom prolaktyny, to nie ma prawdopdobnie związku z tarczycą, ale trzeba wyjaśnić sprawę. pozdrawiam